Reakcia na: PIT #18535:
No ak MHD BB prevádzkuje citybusové linky a verím, že bude prevádzkovať čoskoro aj trolejbusové linky, nevidím dôvod na prenajímanie 35 autobusov SAD ZV. Nech teda MHD BB prevádzkuje dopravu aj na autobusových linkách, a SAD ZV dať len tie linky, na ktoré by MHD BB nemalo kapacity. Zdá sa mi trošku za hlavu "pritiahnuté" aby si MHD BB prenajímala trolejbusy a zároveň niekomu inému dala do prenájmu autobusy.
Kami
katalog: http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3329302f30eff2212c24293a2f36ef1f&id=241
fotky:
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef252932252c2127ef1f&idg=170&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
Re #18528 irisbus: uz sa nevyraba.