Reply on: Abdul #18531:
Ja by som ten citát videl skôr ako ironickú poznámku na ten "zločin", ktorý sa tu udial minulý rok a v tomto roku je naďalej podporovaný nedostatočnou činnosťou, resp. nečinnosťou správneho orgánu a orgánu štátneho odborného dozoru - Mesta Banská Bystrica a neustále porušovanie zákona.
Kami
katalog: http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3329302f30eff2212c24293a2f36ef1f&id=241
fotky:
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=3825242e29ef252932252c2127ef1f&idg=170&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=
Re #18528 irisbus: uz sa nevyraba.