Reakcia na: Kami #1797:
Rozsiahlejšie prechody medzi linkami predsa nie sú prekážkou intervalovej dopravy.Tomu s tým tankovaním po každej zmene nerozumiem. Kedy inokedy by sa malo tankovať ako po službe?
Re #1799 Majkl: Samozrejme, že to bola chyba. A vinu na tom má i BBDS, ale predovšetkým mesto, že niečo také dovolilo. V meste nad 80 000 obyv. je nástup prednými dverami šialenstvo.
Žeby Slováci už nekradli?
Kami
Akurat neviem, kde je tretia B952. Najskor ma brezniansku znacku.
Petik: poslal som ti tam mail cez SMS. Ak ti nic nedoslo, napis mi na moj mail kamim@pobox.sk.