Reakcia na: Papyr #17752:
Karosa Citybus = Agoraminibus = Citybus v BB (davno pred ceskym angorakom)
A uz stare zname prislovie hovori "Keby sme cakali na stretnutie s idealom, cely zivot by sme prezili v cakarni." Ale zato poznam podniky, co splnaju polovicu, ba aj take, co splnaju tri stvrtiny vymenovanych vlastnosti.
LUK
26. október 2006 Námestie SNP
14,00 hod. Slávnostné spustenie prevádzky mestských CITY-busov
ehmm... ?