Úžas... na 715BE ide na druhom bočnom transparente posun zastávok rýchlosťou cca 1 bod za sekundu... Toto dokáže jedine ZVHD...
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
Včera boli niekde po desiatich mesiacoch konečne inštalované čísla liniek na konštrukcie pripomínajúce označníky... Ale... Každé jedno číslo je úplne odlišné od ďalších čísel a nie sú nalepené ani na jedenj priamke a ani rovnobežne s hranou... Aj toto dokáže jedine ZVHD... ?
PIT
1. SAD ZV nikdy ani nezačala jazdiť podľa CP v rozsahu roku 2004 tak, ako to bolo predmetom verejnej obchodnej "súťaže". Schválili im ten "krízový" CP po škrtoch začiatkom roka 2005!!!
2.Nespokojni ľudia odchádzajú z MHD už niekoľko rokov a čoraz intenzívnejšie a napchali sa do áut, čo je riadne vidno tak v každodennej zápche na nábreží (tento týždeň - teda za tri dni - som už dvakrát videl riadiť premávku na križovatke pri vojenskej správe policajta, aby sa tade vôbec nejako dalo prejsť), ako aj na sídliskách kde áut nesustále pribúda a čoraz viac ciest a trávnikov sa premieňa na "parkoviská".