Reakcia na: Kami #17588:
3. jazdia aj ľudia, ktorí stále nastupujú výlučne prednými dverami. Nič neobvyklého vidieť napr. na severnej 6 ľudí prevažne dôchodcov nastupovať jeden po druhom prednými dverami, zatiaľ čo tie druhé zívajú prázdnotou. Možno keby ľudia boli motivovaní kúpiť si čipovú kartu, resp. by sa dali kúpiť lístky aj mimo vodiča...
Mato
Bol som tam dnes a hadajte co mi povedali. Ze ten pristroj nemaju a ze ho budu mat v oktobri.
{kartu som si neprechipoval zaciatkom roka, lebo som MHDckou nejazdil}
Poradte mi co mam robit?
{ja viem ze nie ste zo SAD ZV, SAD BB, ale ste partia sikovnych ludi, ktori vedia o MHD viac ako obaja riaditelia SAD BB aj ZV dokopy}