Reply on: irizar #17589:
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=7126http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=7127
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=7128
http://www.imhd.sk/bb/index.php?w=272f2c2134212beff2212c24293a2f36ef1f&he=BB-182BS&ht=x&h1=0
Mato
Bol som tam dnes a hadajte co mi povedali. Ze ten pristroj nemaju a ze ho budu mat v oktobri.
{kartu som si neprechipoval zaciatkom roka, lebo som MHDckou nejazdil}
Poradte mi co mam robit?
{ja viem ze nie ste zo SAD ZV, SAD BB, ale ste partia sikovnych ludi, ktori vedia o MHD viac ako obaja riaditelia SAD BB aj ZV dokopy}