Reply on: Kami #17588:
3. jazdia aj ľudia, ktorí stále nastupujú výlučne prednými dverami. Nič neobvyklého vidieť napr. na severnej 6 ľudí prevažne dôchodcov nastupovať jeden po druhom prednými dverami, zatiaľ čo tie druhé zívajú prázdnotou. Možno keby ľudia boli motivovaní kúpiť si čipovú kartu, resp. by sa dali kúpiť lístky aj mimo vodiča...
irisbus