Reakcia na: Kami #17553:
Veď aj mne sa zdalo, že ten spoj pôvodne nebol navrhnutý...lebo si robím CP v exceli na formát OP, a po vytlačení som to zistil, keď som raz večer čakal na poslednú 22-ku o 23:06 zo Sládkovičovej...
A vtedy čeknem vždy odchody... ?

Petik
Komicki su taki Malachovcania. Najprv sa odtrhnu od Bystrice a potom sa stazuju, ze k nim nejazdi MHD a este z toho Bystricu obvinuju. Nech sa pripoja naspat, a mozno k nim bude MHD znovuzavedena.