Reakcia na: Kami #17551:
cez vikend som si na konecnej kupil CP a zistil som ze ta chyba nebola na strane prijemcu. Spoj 2/0447 bol zjavne pridany neskor. Nebudem radsej skumat ci je v schvalenom CP, alebo bol pridany operativne.brefos: zabudol si nam oznamit, ze konecne zverejnili prepravny poriadok. Tarifu som este nepostrehol.

Petik
Komicki su taki Malachovcania. Najprv sa odtrhnu od Bystrice a potom sa stazuju, ze k nim nejazdi MHD a este z toho Bystricu obvinuju. Nech sa pripoja naspat, a mozno k nim bude MHD znovuzavedena.