Reakcia na: Kami #17551:
cez vikend som si na konecnej kupil CP a zistil som ze ta chyba nebola na strane prijemcu. Spoj 2/0447 bol zjavne pridany neskor. Nebudem radsej skumat ci je v schvalenom CP, alebo bol pridany operativne.brefos: zabudol si nam oznamit, ze konecne zverejnili prepravny poriadok. Tarifu som este nepostrehol.

kvorka
Opravte to, ak môžte, čím skôr, nech nemá bežný človek chybu ak spolieha na tieto stránky... ?