Od soboty prestala BBDS konečne účtovať cestovné za zachádzky na prímestských linkách. Asi najviac sa to prejavilo na linke BB-Pohronský Bukovec, kde cez víkendy zachádzajú spoje cez Podkonice, Moštenicu, Hiadeľ, Medzibrod a Brusno. ?
Navyše som si všimol, že v priebehu víkendu zmizli označníky starého typu (ohnutá tyč privarená na starom kolese) minimálne na zastávkach Cesta k nemocnici, Rudlovská cesta, Auris a Rudlovská cesta, TASR v smere z mesta.
Navyše som si všimol, že v priebehu víkendu zmizli označníky starého typu (ohnutá tyč privarená na starom kolese) minimálne na zastávkach Cesta k nemocnici, Rudlovská cesta, Auris a Rudlovská cesta, TASR v smere z mesta.
)
LUK
1) jazdiť bude iba tam, kde bude mať záujem (a nie tam, kde mu nariadi mesto)
2) pri súbežných linkách nebude (zrejme) schopný ponúknuť porovnateľnú cenu - čiže nebude mať cestujúcich.