Pre tych co nejakou nahodou este neboli v Brezne tu mam fotocky:
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
http://kamim.host.sk/fotkyine.htm#brezno
Je tam 596AJ s anjelom aj vozidlo DPB s.r.o.
Kami
Je paradox ze po prazdninach sa ludia postupne vratili. L26 je v spicke akurat na klbaky, L22 je zaplnena kopcom. Dokonca aj na L32 sa ludia naucili.
S tou Prievidzou si to neviem predstavit.