Reakcia na: expresbb #15389:
ake su na polnej? tiez nove? btw som zvedavy ako budu riesit problem vandalov, kt strhavaju cp...teda stavim sa ze cp nebudu za plexisklom ako tomu bolo doteraz ale iba tak nalepene a la zvolen...

Prípadne elektráreň popod tunel popod Urpín.:-)
mirkobb
Tak to v tomto pripade uz nebude tak jednoduche! Podstatna cast derivacneho kanala je uz zasypana,takisto su uz na urcitych jeho usekoch postavene objekty, ktore by len pracne islo prebudovat,resp. asanovat..! Takisto budova je vo vlastnictve SSE,ti urcite nebudu mat zaujem predavat nieco "konkurencii",nehovoriac o tom,ze su tam v interieri spravene uz take stavebne zasahy,ktore len malo pripominaju jej byvalu funkciu,atd.. To by sa asi take nieco viac vyplatilo vybudovat "na zelenej luke" vo vhodnej lokalite,nie..?