Reakcia na: JJ #14008:
"tvoj pohľad na situáciu je maximálne krátkozraký. Čo budeš ty a SAD ZV robiť, keď cena ropy zdražie v dohľadnej budúcnosti možno aj o 50% na 100 USD za barel a možno aj viac?"
No neviem koho pohlad je tu maximálne krátkozraký...
Si myslíš že keď bude ako jediná alternatíva elektrika tak že to bude extra lacné a že sa tu budeme voziť za 1,50 Sk ???
Sa zobuď !

SAD ZV nedostatocne informuje svojich cestujucich
jofuri
Dnes je utorok a neviem ci Ti dosla posta odomna. Pozri 5.2.2006 21.42 #13998 Re:. Nerad by som, aby aj tych par podpisov sa niekde zapatrocilo. Ak si nie zavaleny prilis pracov nielen okolo peticie, prosim daj info trebarz aj na toto forum. Dakujem. Trolejbusom conajskorsi navrat do MHD v BB. ?