Ja by som chcel len dve otázky. Komu patria elektronické transparenty v mestských autobusoch? Lebo som videl na niektorých označenie linky, a na niektorých boli dokonca zástavky na elektronických transparentoch. SAD ZV má asi veľa peňazí, keď môže jazdiť na linkách MHD s kĺbovými autobusmi, v ktorých je asi 20 ľudí? L90 pri bývalom Esexe pred 17:00 hod.

SAD ZV nedostatocne informuje svojich cestujucich
jofuri
Dnes je utorok a neviem ci Ti dosla posta odomna. Pozri 5.2.2006 21.42 #13998 Re:. Nerad by som, aby aj tych par podpisov sa niekde zapatrocilo. Ak si nie zavaleny prilis pracov nielen okolo peticie, prosim daj info trebarz aj na toto forum. Dakujem. Trolejbusom conajskorsi navrat do MHD v BB. ?