Reply on: adrive #14000:
ďalší, čo stojí na zástavke a sleduje odchody spojov - toto môžem napísať aj ja a sedieť v teple doma, kto mi dokáže že to nie je prjavascript: Vonku je mínus 20 a čuduj sa svete, že autobus mešká 5 min.
, takže odpovedí na tvoje otázky sa nedočkáš...
jofuri
V piatok som Ti poslal aspon par podpisov -48 za zachovanie TD v BB. Daj prosim echo aj trebarz na diskusne forum, ci Ti to zajtra dojde. Posta to prislubila. Zajtra mam dennu, ale vecer urcite pozriem odpoved.
jofuri. ? ?