Ja by som chcel len dve otázky. Komu patria elektronické transparenty v mestských autobusoch? Lebo som videl na niektorých označenie linky, a na niektorých boli dokonca zástavky na elektronických transparentoch. SAD ZV má asi veľa peňazí, keď môže jazdiť na linkách MHD s kĺbovými autobusmi, v ktorých je asi 20 ľudí? L90 pri bývalom Esexe pred 17:00 hod.

SAD ZV nedostatocne informuje svojich cestujucich
Puki
1. BBDS svojim rušením liniek a neochotou pominulé roky odradzovala postupne tiež mnoho cestujúcich.
2. Neschopnosťou predstaviteľov mesta a ich obrovskou neochotou riešiť problém MHD spojenú s ich absolútnou neodbornosťou a o ich prístupe ani nehovorím.
3. Nepripravenosť SAD ZV a čachre-machre okolo zmlúv iba dokončili dielo skazy a preliali poslednú kvapku! ?