Reakcia na: PIT #14044:
ja tomu nechapem. Ak nemali doposial uzatvorenu zmluvu tak koho potom davali na sud? Inaksie uz som to prestal sledovat bo asi pred tyzdnom som sa stratil. Vie teda niekto v skratke povedat kto co ma, kto co nema a preco a kedy vsetko zacne chodit resp. prestane chodit? ? dik

SAD ZV nedostatocne informuje svojich cestujucich
Puki
1. BBDS svojim rušením liniek a neochotou pominulé roky odradzovala postupne tiež mnoho cestujúcich.
2. Neschopnosťou predstaviteľov mesta a ich obrovskou neochotou riešiť problém MHD spojenú s ich absolútnou neodbornosťou a o ich prístupe ani nehovorím.
3. Nepripravenosť SAD ZV a čachre-machre okolo zmlúv iba dokončili dielo skazy a preliali poslednú kvapku! ?