Reakcia na: PIT #14044:
ja tomu nechapem. Ak nemali doposial uzatvorenu zmluvu tak koho potom davali na sud? Inaksie uz som to prestal sledovat bo asi pred tyzdnom som sa stratil. Vie teda niekto v skratke povedat kto co ma, kto co nema a preco a kedy vsetko zacne chodit resp. prestane chodit? ? dik

SAD ZV nedostatocne informuje svojich cestujucich
adrive
Trop2: Hm. Aj zmluva o nájme bola podpísaná ešte pred tým, ako ju o druhý deň mala podpísanú BBDS. A potom pán Polóny povedal, že SAD ZV teraz, keď má mesto busy naspäť musí najprv s mestom podpísať zmluvu o nájme, a potom budú jazdiť.