Reakcia na: PIT #14025:
možno by stálo za to upozorniť média, nech sa za tým pohrabú v Črepinách, alebo Paľbe.. alebo už keď sa má na nás celé Slovensko smiať, tak poslať ako témičku do 7 s.r.o. 
Trop2: Hm. Aj zmluva o nájme bola podpísaná ešte pred tým, ako ju o druhý deň mala podpísanú BBDS. A potom pán Polóny povedal, že SAD ZV teraz, keď má mesto busy naspäť musí najprv s mestom podpísať zmluvu o nájme, a potom budú jazdiť.
Kami
Ak ti vadilo 18 Sk, pozri si najprv primestske tarify.
A hlavne nezabudaj ze sme plateni agenti.