Reakcia na: Bart #13753:
Vidím,že situácia u nás znepokojuje a k zamysleniu privádza Čechov a Maďarov,ale naši serú sami na seba…V prvé 2 dni Košickej petície podpísalo viac Maďarov ako Slovákov,že si želajú záchranu Vašich trolejbusov.Teraz sa v tom asi hrabe JJ.
xdeimosx
Prosim zdrzte sa svojho fanatizmu, ak chcete pomoct nasej veci. Tak ako som napominal expressa za tie oznacniky, teba pre zmenu napominam za tie autohnusy a vlaky. Autobusy su dolezite na primestske spoje a podobne, lebo v tychto pripadoch nenajdes efektivnejsi sposob prepravy. O niecom inom je, ale MHD. Tam proste taketo busy nepatria (tie sroty, ktore tu premavaju) a rozhodne nie su ekologickejsie ako troleje. O to tu islo a o nic viac. Fanatizovat, ze len to a hen to je dobre, je zle!