Ajajaj.. práve som do rúk dostal Bystrický spravodaj, je tam nejaký článok o doprave, do ktorého sa za chvíľu pustím, len tá fotka, ktorá je tam použitá mi je nejak povedomá
, ktože ju to fotil? Ako sa dostala do tohto spravodaja?
, ktože ju to fotil? Ako sa dostala do tohto spravodaja?
)
adrive
Re #13486 ja: "+ zatial sa nestalo ze si sofer 4 zastavky pred konecnou v Badine zapali cigaretu"
Práve čítam v monitoringu na www.poslanec.sk/monitoring.php toto:
"Vodič kludne v autobuse fajčí a úplne je jedno že spraví 5min meškanie. Kľudne fajčí a priberá cestujúcich naraz. Ostane náhodou zafajčený autobus a kto to má dýchať ? Mne to nevadí ale čo malé deti ?"