*ZATIAL NEAKTUALNE* chcel by som sa spytat niekoho kto sa vyzna vo vyhlaskach a zakonoch. Jedna sa mi o to ze vsade v zakonoch ci vyhlaskach je pisane o neakceptacii akejkolvek diskriminacia. Nezda sa vam ze cena listkov pre ziakov zakladnych a strednych skol je(bola a bude)100 nizsia ako pre studentov vysokych skol ako diskriminacia? ?
LUK
"typ autobusu sa nezmenil(3dverova karosa)"
hmm... a tie diaľkové autobusy majú potom dverí koľko?
"SADBB ich mala tiez stare hrdzave, ale teraz chodi aj uplne novy"
hmm... tak hrdzavé? A ten úplne nový z BBDS, ktorý vám tam chodil celý rok si si nevšimol?
"nezachadza do Iliasa"
takže porušovanie CP je pozitívom? Si predstav, že práve ty bývaš v Iliaši...tiež by sa ti to páčilo? ?
"dobijanie kreditu u sofera"
hmm.. takže ešte ďalšie zdržiavanie cestujúcich odbavovaním vo vozidle je prínosom?
"okna nie su zalepene reklamami, takze vidno aj von"
veď dočkaj času...niekde bude treba zarobiť na tieto terajšie straty...
"samozrejme cena listka"
uvidíme v stredu