Reakcia na: lukajs #13353:
Aj korupcia aj kreténizmus!Len tak mimochodom:Aj Vy ste mali v Prahe taký problém v roku 1970,axa dobre pamätám.Vtedy zdevastovali komunisti najväčšiu a najzložitejšiu trolejbusovú sieť v bývalom čs.Doteraz sa tej sieti žiadna nevy=ala.A tiež ste vtedy prehrali.Doteraz ma serie,že sa po Prahe nedá voziť trolejbusmi a chodia tam iba tie Renaulthnusy…
.
Trollino15
Nostalgicky tam budou chodit do doby, než se bude na 100% vedět, čo s nimi.
Jinak, samozřejmně, že je pod U proto, aby je "degeši" ? nerozkradli