Reply on: lukajs #13353:
A fakt sa už pripravuje sériová výroba elektromobilov?A tie hybridy sú DE/BE(majú iba elek3cký prenos výkonu a spaľovací motor s generátorom ako DE rušne,alebo majú možnosť ísť na batérie a na primitívne palivo podľa potreby)?A čo vodíková trakcia?Má to budúcnosť?
.
Trollino15
Nostalgicky tam budou chodit do doby, než se bude na 100% vedět, čo s nimi.
Jinak, samozřejmně, že je pod U proto, aby je "degeši" ? nerozkradli