Reply on: lukajs #13353:
Aj korupcia aj kreténizmus!Len tak mimochodom:Aj Vy ste mali v Prahe taký problém v roku 1970,axa dobre pamätám.Vtedy zdevastovali komunisti najväčšiu a najzložitejšiu trolejbusovú sieť v bývalom čs.Doteraz sa tej sieti žiadna nevy=ala.A tiež ste vtedy prehrali.Doteraz ma serie,že sa po Prahe nedá voziť trolejbusmi a chodia tam iba tie Renaulthnusy…
.
LUK
Poslanec Toman: "V BB chodia vodici SAD ZV do prace o tretej rano a nahrievaju vozidla, aby okolo 5. vyrazali"
adrive: "To myslíte vážne, že vodiči chodia o 3hod. ráno zahrievať vozy?
Včera som išiel L25 zo sásovej, o ktorej píšem v monitoringu. Šoféroval mladý vodič. bolo 6:24, keď som nastupoval a videl som ho.
Večer som išiel z roboty 16:59 vynechal, išiel 17:09 - šoféroval to vodič, ktorý ma viezol ráno do roboty.
Dnes som radšej troška pričkal na L91, no L25 opäť šoféroval ten istý vodič čo včera.
Ten vodič, ktorý už dva dni bez spánku zahrieva motory o tretej ráno a vozí ľudí až do večera?
Pán Toman, klobúk dole nielen pred vodičmi, ale hlavne pred manažmentom SAD ZV, ktorí azda len čaká, kedy sa niekomu niečo stane."