Reakcia na: Kami #13334:
Ja to takto chápem,ale väčšina ľudí nie!Re #13335 expresbb: Presne!A aspoň by sa naučili,že sa vždy oplatí trolejbus a nikdy autohnus!!!
Re #13337 Trollino15: Nie kW,ale kWh!Myslel som si,že je pod U preto,aby ju nerozkradli degeši.A trolejbusy chodia po vozovni?Super a pod akou linkou?Tam budú nostalgicky chodiť dookola a spomínať na lepšie časy?Urobia si z toho Piko vláčik!Trolejbusy pa3a do ulíc!!!
Celkom by ma zaujímali odpovede.
JJ
Re #13332 DM 904.001: ten spomínaný Jendrišák, tak to som ja ? - môžeš kľudne písať JJ (písať tu na imhd priezviská ľudí sa mi zdá ako príliš formálne ? ) - ale inak pošli - je to slušná várka tých 450 podpisov ?