Reakcia na: LUK #13261:
ja si myslím, že sa už tak stalo, keď si pozriem, aké chodia L90 ráno 6:26 z Pien., ktorými som chodieval, tak 2 klbáky praskali vo švíkoch, teraz? Teraz idú dve prímestské a najprv bývali natlačené, ale akosi tam majú cestujúci stále viac a viac priestoru.Tak isto by sa dalo hovoriť aj o L25 ktoré majú tiež zdá sa mi každým dňom viac miesta.
PS: moje subjektívne všimnutia a pocity...
LUK