Reakcia na: matus77 #13241:
To bolo krasne napisane! Za to by som ti dal pomyselnu karmuA zislo by sa to niekde zaslat a tiez zavesit na hlavnu plochu tejto stranky. Je to uplna pravda.
to som si nevsimol. Ci sa pomylil Chabada, alebo redaktor neviem.
Petik
Predpokladajme, ze na 5km linke pojde len 40 ludi za 10Sk, to je 400Sk. Zozere mu to povedzme 2 litre nafty, to je 70Sk. Mzdove naklady a rezia nech su 100Sk. A ten rozdiel je zisk.
Pripustam, ze tento vypocet je len moja spekulacia.