Reakcia na: kubik #13047:
Vďaka za podporu.Ja som proti cenzúre a myslím si,že tí,čo vraždia trolejbusy,si to zaslúžia!Ale miesto nadávania som sa pustil do tej petície a dostanete podpisy aj z KE kraja.Mám zatiaľ 117.Dúfam,že máte viac.PS:Nech žijú trolejbusy a smrť autohnusom!
(a mozno aj vratane 10-tich vyhybiek/14-tich, ak by zachovali trasu linky 20)
Petik
re 1) nie "kvalitna doprava" je siroky a vyhybavy pojem.
re 2) mnoho prispievajucich sucasnu situaciu evidentne povazuje za dokaz, ze toho ZV nebude schopny nikdy.
re 3) vid bod 2) Jedine 70 autobusov na dvore SADZV by ich presvedcilo o opaku
re 4) Ano, dovolim si povedat, ze skoro jediny vinik je mesto na cele s primatorom.
re 5) poslanci zrejme robili nejaku detsku vypocitavanku