Reakcia na: expresbb #13052:
Kto je za zrušenie trolejbusov,nech sa zatvori s motorom autohnusu v utesnenej izbe(viď.Poppov článok).A ktosi tu spomínal Plešiveckú psychia3u!Trať do Plešivca nie je elek3fikovaná!Bude sa Ti to páčiť,Ty naftár šapľavý!Šťastnú cestu!
Petik
Alebo chcete ukazat, ze ovladate cudzi jazyk? Podobne ako "prezidentka" Vasaryova ovlada nielen srbstinu, ale aj chorvatstinu?