Reakcia na: inca #13145:
ta iniciativa o prevode trolejbusov 
nie je to iniciativa nejakej upratovacky ? lebo _nikde_ to nebolo ani spomenute. kym pochabe vykriky kralika o tom ze dedina BB ma byt hlavnym mestom, su spominane kde kade



a keby to FNM urobil dali by to na sud kvoli ochrane investicii 

inca
Tragedia je v tom, ze karty ani nebolo treba naburat, jednoducho niektore udaje nie su chranene, resp. su "chranene" rovnakymi kodmi pre vsetkych dopravcov.
Precitaj si napriklad:
http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=1632