Reakcia na: expresbb #12958:
no tých 35 autobusov môže okrem iného aj za toto: http://stopa-sts.sk/media/cp-na-pieninskej.jpgMal tam byť CP L90. Fotil som to dnes mobilom, tak sorry za zníženú kvalitu.
. Včera som videl úderku cca o 16:30 na zastávke Komenského niečo riešili so zastávkou, zrejme si brali aj starú ohnutú tyč...
81-71
btw, co noveho v BB ? Myslim tym situacia v doprave, ci sa to uz trochu zlepsilo oproti zaciatku roka. A co sa deje okolo BBDS a ich majetku? Troliky stale stoja vo vozovni? A ako sa vlastne vyvija situacia ohladne trolejbusov a zalozenia mestskeho DP? Diky. ?