Prave mi volala znama, ze L3 a teda asi aj L2 nema uz vychodziu zastavku Kremnicka-vozovna, ale niekto na zastavke posiela cestujucich na prehradenu a nedokoncenu cestu na Prsany kde caka autobus ako ze na konecnej. Som zvedavy ci bola tato zmena CP odsuhlasena mestom a kedy sa na to pridu pozriet policajti pretoze tie vozy sa zrejme budu otacat v krizovatke.
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
xdeimosx
A dovolim si este zareagovat za JJ, snad mi to odpusti, ale myslim si, ze ma aj ine veci na starosti ako denne ohlasovat stav peticie, ked poriadna zmena v jej stave ani nemusela nastat ... Potom to cloveka strasne znechucuje, to chcete? Aby vsetci zostali znechuteni a vykaslali sa na troleje?
Proste forum na taketo veci nie je! Forum je na diskusiu a nie na chat, oznamy a podobne ...
PS: Takze jedine co od Vas ziadam (a asi nie som sam), budte k ostatnym diskujucim tolerantni ...