Vážení kolegové. Docela dlouho sleduji jak tuto diskuzi tak i vývoj kolem MHD v BB. Protože jsem jen nezaujatý pozorovatel z venku tak si pomalu skládám dohromady tu mozaiku informací a èím dál více zaèínám ztrácet orientaci v tom co vlastnì chcete dosáhnout (docíliť ?). Zachránit trolejbusy ? Øešit dopravu s novým dopravcem ? Vrátit zpìt starého dopravcu ? Dosáhnout zmìny pøístupu mìsta k MHD ? ..... Na zaèátku jsem vidìl nadšení a snahu nìco podniknout, ale teï vidím jen dohadování a hodnocení situace a to všechno pøechází do vzájemných napadání. Jsem z toho zmatený - pomožte mi prosím. Je nìjaká koncepce na souèasnou situaci - øešení = realizovatelné návrhy jak pokraèovat v zachování trolejbusù + zmìny dopravního systému MHD + požadované zmìny pøístupu mìsta k MHD ? Vážení kolegové, rozhodnì se nechci pouštìt do rozboru linkového vedení a potøeb dopravní obslužnosti ve vašem mìstì... na to jsem dost daleko, ale právì díky tomu jsem mohl srovnávat a našel pár spoleèných bodù mezi BB a jední mìstem v ÈR a to i v myšlení radních ve vztahu k MHD, nelehké situaci trolejbusù, odbavování cestujících atd. Prot jsem èekal, že se tu doètu návrhù koncepce, dlouhodobého øešení a místo toho tady vidím obviòování dopravcù (což má èásteènì logiku), sledování který spoj nedodržel CP a hádání se mezi sebou. Povìzte mi prosím jaká je nyní situace v návrzích øešení stavu, který nastal 1.1. 2006. Jako vonkajší pozorovatel to z posledních nìkolika stran této diskuze už nepoznám a pøesto, že mám zájem se do diskuze zapojit mám z toho strach, protože bych se zapojil do nìjakých osobních hádek.

PIT
"Obnova trolejbusov? Ano, ale kto? SADBB, ktora nema licenciu" - opäť dokumentuje, ye o tom nic neviete a ani ste neurobili preto, aby ste o tom vedeli dostatocne vela na to, aby ste boli kompetentný 13.12.2005 hlasovat. Pre informáciu BBDS momentálne nemá licenciu na prevadzkovanie dopravy na drahe (co vsak je rozdiel s licenciou na prevadzkovanie drahy, kedze to su dva rozdielne pojmy) a pokym nema istotu a nie je rozhodnuty, ze ide prevadzkovat na drahe dopravu, licencia mu je zbytocna, nakolko pocas platnosti musi dopravu prevadzkovat alebo si nechat licenciu odnat!