Reakcia na: Kami #12630:
odkiaľ máš tie informácie? Hlavne o linkách 51 - 56? Myslím, že keby toto vedeli aj ľudia cestujúci týmito linkami (pomaly sa dozvedajú), tak by neboli až taký spokojní so stavom, ktorý je teraz.
) nič robiť nedajú, ale iným dávajú - a to mám overené...
Kami
Nemali dobry pristup k ludom (vlastnym aj k cestujucim).
Nevedeli dobre odkomunikovat potrebu dotacie v roku 2005, potom sa tu hovori len o natrcenej ruke a obmedzovaniu spojov. Ze sa neda jazdit zadarmo (hoci sa o to SAD ZV, nielen ? , pokusa) je predsa jasne.
Zanedbavali beznu udrzbu. Inak by nemohli byt potrhane mechy na niektorych klbakoch, vsetky autobusy by kurili (aj najstarsie GO Karosy), nebolo by vidno hrdzu a pod.
Nedodrziavali zakon 164/1996, 168/1996 a prepravny poriadok.
Nezabezpecili dostatok klbovych autobusov.
Nezvysili zlavu pri prestupe uz davno (ponuka od 1.1.2006).