Občania vyzvali Králika odstúpiť
BANSKÁ BYSTRICA 9. januára (SITA)
"Táto iniciatíva občanov vznikla spontánne cez internet, občania nespokojní s prácou Králika nesúhlasia s tým, aby ich zastupoval v BBSK," povedal jeden z aktivistov Jaroslav Huba.
Niekto kecia, niekto koná! Mozete si pozriet dnes RTV, AZTV, STV, TA3, + vsetky printove media. Dakujem vsetkym odvaznym mladym ludom, ktori si dnes prisli prejavit svoj obciansky postoj na 1. zasadnutie VUC! Mrzi ma, ze sme sa tam neskontaktovali, ak mozu, nech sa ozvu mailom.
Karol Nagy, pre mna si jedna velka ludska nula, ktora ma moze nazyvat sudruhom kolko len chce, mne si totalne ukradnuty! - sorry admin, ale rob si ty s nim poriadok, u mna na poslancovi si ani neskrtne!
BANSKÁ BYSTRICA 9. januára (SITA)
"Táto iniciatíva občanov vznikla spontánne cez internet, občania nespokojní s prácou Králika nesúhlasia s tým, aby ich zastupoval v BBSK," povedal jeden z aktivistov Jaroslav Huba.
Niekto kecia, niekto koná! Mozete si pozriet dnes RTV, AZTV, STV, TA3, + vsetky printove media. Dakujem vsetkym odvaznym mladym ludom, ktori si dnes prisli prejavit svoj obciansky postoj na 1. zasadnutie VUC! Mrzi ma, ze sme sa tam neskontaktovali, ak mozu, nech sa ozvu mailom.
Karol Nagy, pre mna si jedna velka ludska nula, ktora ma moze nazyvat sudruhom kolko len chce, mne si totalne ukradnuty! - sorry admin, ale rob si ty s nim poriadok, u mna na poslancovi si ani neskrtne!
Karol Nagy
Predpokladám, že nepoužívaš "pluralis majestatis," takže dovolím si Vám odpovedať, že vo Vami napadnutom mojom príspevku som evidentne neriešil žiadne osobné spory, len som vyslovil počudovanie, že s. Huba, ktorý sa tu vyslovil PROTI PETÍCII (že vraj je neskoro) a potom jej predsa len deklaroval podporu (aj umiestnil príslušné bannery) - za čo mu iste patrí vďaka, že ju nepodporil zverejnením adresy kancelárie Občania v akcii aj Centra komunitného organizovania, kde by mohli občania petíciu podpisovať.