Reply on: poslanec.sk #12249:
Ani do tejto chvíle Vás bohužiaľ nikto nevypočul a nikto tam v rámci komentárov nevložil žiadne "pravdivé miesta, kde možno podpísať petíciu." Čo je priam tragické, nevypočuli ste ani sám seba, lebo ste tam dodnes, napriek mojej urgencii neuviedli ani vlastnú kanceláriu Občania v akcii (OVA) v Kapitulskej ul.
Karol Nagy
Predpokladám, že nepoužívaš "pluralis majestatis," takže dovolím si Vám odpovedať, že vo Vami napadnutom mojom príspevku som evidentne neriešil žiadne osobné spory, len som vyslovil počudovanie, že s. Huba, ktorý sa tu vyslovil PROTI PETÍCII (že vraj je neskoro) a potom jej predsa len deklaroval podporu (aj umiestnil príslušné bannery) - za čo mu iste patrí vďaka, že ju nepodporil zverejnením adresy kancelárie Občania v akcii aj Centra komunitného organizovania, kde by mohli občania petíciu podpisovať.