Reply on: LUK #12275:
Za koho okrem seba hovoríš, že používaš 1. osobu množného čísla?Predpokladám, že nepoužívaš "pluralis majestatis," takže dovolím si Vám odpovedať, že vo Vami napadnutom mojom príspevku som evidentne neriešil žiadne osobné spory, len som vyslovil počudovanie, že s. Huba, ktorý sa tu vyslovil PROTI PETÍCII (že vraj je neskoro) a potom jej predsa len deklaroval podporu (aj umiestnil príslušné bannery) - za čo mu iste patrí vďaka, že ju nepodporil zverejnením adresy kancelárie Občania v akcii aj Centra komunitného organizovania, kde by mohli občania petíciu podpisovať.
Karol Nagy
ADRIÁN POLÓNY, podpredseda predstavenstva SAD ZV, a. s.
Dúfam, že som neklamal. Pána Polónyho som počul na RTV z tlačovky 5. 1., kedy hovoril, že túto petíciu podpíše aj on, ak k tomu bude mať príležitosť. Zaiste tam boli aj fandovia imhd.sk , tak dúfam, že mu niekto petičný hárok podstrčil...
Druhá vec, čo ma z tej tlačovky mimoriadne zaujala. A. Polóny povedal (Ak som dobre zachytil, berte to prosím predbežne s rezervou), že vraj SAD BBDS si údajne prenajímala tých 35 autobusov za 0 korún.
Počul to takto tiež niekto iný? Ak áno, môýe to niekto potvrdiť, spochybniť alebo vyvrátiť?
Na akú sumu je zmluva o prenájme 35 autobusov so SAD ZV?