ešte raz oboje linky- nejako sa mi to zlialo dokopy...Monitoring L24 a L25 zo zast.Rudohorska/polikl.dňa 09.01.2006 v čase 09.10-16.30
CP-rok 2005.....................................prišli na zast:
L25
09: ..04x..19x..34x..49x.......................09:???...-!...-!...46(3!naraz)
10:...04x..19x..34x..49x.......................10:.04,...-!..35...51
11:...04x..19x...34x..49x......................11:.03........28.....51
12:...04x..19x...34x..46c......................12:.07..19..33...47
13:........10c......34c..44c......................13:.11..........37.....-!..
14:...04c..14c..29x..39c..49c................14:.02..12..29..37..49
15:...04c..14c..29x..39x..49c................15:..05..13..29.....44!..49
16:...04C..14C..29X..39X..54C..............16:..04...-!....27 ..??????
L24
12:...59c...............................................13:.00
13:..23x...55c.......................................13:..21...55
14:..20x...55c.......................................14:..22...-!
15:..20x...55c.......................................15:..05!...24.....-!
16:..20x................................................16:..28!
Dokonca šla aj L91 o 16.13,keď už nemá chodiť,..posledná ide 08.23c.
Podotýkam,že každý spoj mal ozn.linky IBA VPREDU!, ,bez ozn.východzej a konečnej zast.
Názor na NE/PRAVIDELNOSŤ nech si spraví každý sám....
CP-rok 2005.....................................prišli na zast:
L25
09: ..04x..19x..34x..49x.......................09:???...-!...-!...46(3!naraz)
10:...04x..19x..34x..49x.......................10:.04,...-!..35...51
11:...04x..19x...34x..49x......................11:.03........28.....51
12:...04x..19x...34x..46c......................12:.07..19..33...47
13:........10c......34c..44c......................13:.11..........37.....-!..
14:...04c..14c..29x..39c..49c................14:.02..12..29..37..49
15:...04c..14c..29x..39x..49c................15:..05..13..29.....44!..49
16:...04C..14C..29X..39X..54C..............16:..04...-!....27 ..??????
L24
12:...59c...............................................13:.00
13:..23x...55c.......................................13:..21...55
14:..20x...55c.......................................14:..22...-!
15:..20x...55c.......................................15:..05!...24.....-!
16:..20x................................................16:..28!
Dokonca šla aj L91 o 16.13,keď už nemá chodiť,..posledná ide 08.23c.
Podotýkam,že každý spoj mal ozn.linky IBA VPREDU!, ,bez ozn.východzej a konečnej zast.
Názor na NE/PRAVIDELNOSŤ nech si spraví každý sám....
Karol Nagy
Štát prispieval na obnovu vozidiel LEN MESTÁM a v BB tento princíp obišli NA HRANICI PODVODU ALEBO PODVODNE tým, že štátne peniaze určené mestu pretunelovali do súkromných rúk.
Možno sa to však dá interpretovať len tak, že mesto prenajímalo tie autobusy za nulovú cenu čiastočne súkromnej a. s. (49%) ako vecnú dotáciu na dopravu.