Reply on: rafi #12549:
Nemusel by prísť ani tak zázrak, stačí ak sa mesto na čele s Králikom dohodne na odkúpený T-busov od BBDS. A petícia nie je bezpredmetná - minimálne vyjadrí postoj koľkým ľuďom nie je lahostajná trolejbusová doprava v BB. ?
Normalne mi je luto situacie, no nic ja nezmozem ? ? ?

rafi
Takze,kedze je podpisana zmluva na autobusy so SAD Zvolen,tak asi tazko podpise mesto dalsiu,kde budu trolejbusovu dopravu zabezpecovat BB DS.
Iniciativa sa sice ceni,ale zda sa mi ze peticia je bezpredmetna.Iba ak by sa nejakym zazrakom podarilo ziskat spat trolejbusy od BB DS mestu.