Aspon dake pozitivum v tejto mizerii. Ked sa to tak vezme, po dodavke autobusov od Karosy, bude mat BB asi najmladsi vozovy park v ramci MHD na Slovensku, aj ked nebudu nizkopodlazne, co sa mi javi ako paradox v dobe, ked uz asi mloktory DP kupuje do MHD vysokopodlazne busy.
Inak, kto to strhava tie CP? Zeby zastancovia trolejbusov? ?
Inak, kto to strhava tie CP? Zeby zastancovia trolejbusov? ?
irizar
A čo sa týka trolejbusov - musím vám fakt pripomínať, že blbé reči o ich zrušení sa viedli dávno predtým než sa SAD ZV čo i len snívalo o bystrickej MHD? Ibaže vtedy mali pôvod na magistráte a na Partizánskej, kde ich teraz tak udatne zachraňujú...