Kauza MHD v Banskej Bystrici neohrozila zámery českého investora
http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=60968
http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=60968
Ale spolocny podnik (alebobo odkupenie) MHD je to spravne riesenie.
JJ
aspoň niekto má v tom dokonalý prehľad ?
tých 17% si uplatní Ostrava + 34% VUC + 0 králik (mesto)??