BTW na Slovensku volaju EC a IC-cka vlakmi vyssej kvality. V com je ale ta kvalita vyssia, to som si este nevsimol. Az do nedavna boli vsetky vozy fajciarske, vacsina vagonov nema kupe => staci jeden debil a o "zabavu" ma postarane cely vagon.
Minule som isiel do Ostravy IC Detvan a 1 nekurila, vsak naco, ked sa tych par ludi odtial moze presunut do 2. EC Slovenska strela do Prahy je len o 15 minut rychlejsia ako za prvej republiky.
IC Hron je pomalsi ako autobus a stoji na vsetkych staniciach ako R Polana.
Cena za EC v useku BA-Breclav je totalna zlodejina. Pritom neobstoji ani argument, ze zarobia na cudzincoch, lebo pri medzinarodnych listkoch sa EC priplatky neplatia. Takze tuto zlodejinu zaplatia len Cesi a Slovaci. Zaujimalo b ma, kolko maju v tejto relacii cestujucich.
Minule som isiel do Ostravy IC Detvan a 1 nekurila, vsak naco, ked sa tych par ludi odtial moze presunut do 2. EC Slovenska strela do Prahy je len o 15 minut rychlejsia ako za prvej republiky.
IC Hron je pomalsi ako autobus a stoji na vsetkych staniciach ako R Polana.
Cena za EC v useku BA-Breclav je totalna zlodejina. Pritom neobstoji ani argument, ze zarobia na cudzincoch, lebo pri medzinarodnych listkoch sa EC priplatky neplatia. Takze tuto zlodejinu zaplatia len Cesi a Slovaci. Zaujimalo b ma, kolko maju v tejto relacii cestujucich.
Jediný drastický víkendový výkyv je asi nedeľa večer cez školský rok, prídu vlaky napratané študentami a trpí hlavne 34 a 1.
. A samozrejme vikend. 30 min interval, 2 x denne kvoli BP 40 min. Tiez nejake chronometraze.
Petik
Strucny popis tych zliav na CD je v prispevku #1034.
Myslim ze slovenske zeleznice by sa mali nad svojou tarifnou politikou vyrazne zamysliet.
Ich cielom je ale odradit vsetkych cestujucich, nasledne zrusit vsetky vlaky, lebo aj tak len generuju stratu.
Po takejto redukcii (na nulovy variant) a strata vyrovna mzdovym nakladom manazmentu.