Reakcia na: Danny #11458:
Prepáčte, Banskobystričania, veľmi sa ospravedlňujem, ale nad touto správou som sa musel zasmiať ? to si naozaj tí vaši poslanci mysleli, že tie označníky tam zostanú, keď si nas..ú ich majiteľa? Už naozaj chýba len to, aby začali demontovať svoje stĺpy verejného osvetlenia ?


dushanc
Keď SADBB zaviedla nastupovanie prednými dverami všetci nadávali, ked zvýšila cestovné všetci nadávali a zrazu keď má prísť zmena tak všetci nadávajú a plačú...za trolejbusmi!!! alebo to je preto že "SME" si "pustili" Zvolenčanov na "VLASTNÉ" pieskovisko? A to má byť potom región v ktorom mestá nespolupracujú ale zápasia akože prosperujúce a rozvíjajúce sa?!!! Mimochodom Zvolenčania spievali o polnoci tú istú hymnu ako Bystričania!!!
Predpokladom fungovania štátnej demokracie je múdry, vzdelaný a kritický národ. Slovenský národ je mimoriadne sprostý, mimoriadne nekritický a mimoriadne nekompaktný. Výsledkom je jeho ekonomická i morálna chudoba.
Ďakujem, že som tu mohol sformulovať svoj názor. Šťastný Nový rok.