trolejbus ma praveze v hornatom terene este vacsiu vyhodu, kedze ma este mensiu spotrebu ako bus a menej sa trapi 
trolejbusova doprava bola prave do BB ako stavana

trolejbusova doprava bola prave do BB ako stavana

dushanc
Keď SADBB zaviedla nastupovanie prednými dverami všetci nadávali, ked zvýšila cestovné všetci nadávali a zrazu keď má prísť zmena tak všetci nadávajú a plačú...za trolejbusmi!!! alebo to je preto že "SME" si "pustili" Zvolenčanov na "VLASTNÉ" pieskovisko? A to má byť potom región v ktorom mestá nespolupracujú ale zápasia akože prosperujúce a rozvíjajúce sa?!!! Mimochodom Zvolenčania spievali o polnoci tú istú hymnu ako Bystričania!!!
Predpokladom fungovania štátnej demokracie je múdry, vzdelaný a kritický národ. Slovenský národ je mimoriadne sprostý, mimoriadne nekritický a mimoriadne nekompaktný. Výsledkom je jeho ekonomická i morálna chudoba.
Ďakujem, že som tu mohol sformulovať svoj názor. Šťastný Nový rok.