s tymi trolejbusmi je to neoverena infomacia, ale nechaj ma sa prekvapit na rok 2007 
a kde mate teraz vaseho ekologickeho prebornika mesika ?
preco sa neozyva ? neorganizuje protesty cez svoju organizaciu ekopolis ?
cize MHD v BB dopadpalo uzasne
nastupuje sa stale prednymi dverami, premavka cez pracovny den ako cez vieknd, mate najhorsiu fleet na slovensku, uzasne ste posluzili vsetkym SAD a DP po celom slovensku aby sa mohli zbavyt srotu a presunuli to BB.
proste typicka banska bystrica :)))) kryptokomunisti vsetkych krajin spojte sa v banskej bystrici! uzasne miesto pre vasu realizaciu :)))))

a kde mate teraz vaseho ekologickeho prebornika mesika ?
preco sa neozyva ? neorganizuje protesty cez svoju organizaciu ekopolis ?cize MHD v BB dopadpalo uzasne
nastupuje sa stale prednymi dverami, premavka cez pracovny den ako cez vieknd, mate najhorsiu fleet na slovensku, uzasne ste posluzili vsetkym SAD a DP po celom slovensku aby sa mohli zbavyt srotu a presunuli to BB.
proste typicka banska bystrica :)))) kryptokomunisti vsetkych krajin spojte sa v banskej bystrici! uzasne miesto pre vasu realizaciu :)))))
?
LUK
Vozidlá patriace mestu
http://imhd.sk/bb/index.php?w=272f2c2134212beff2212c24293a2f36ef1f&he=&ht=x&h1=0&hc=0&hr=0&hz=0&hx=Mestsk%E1+hromadn%E1+doprava+a.s.&h50=true
Nastupuje sa stále LEN PREDNÝMI dverami
Pre MHD BB treba cca 70 vozidiel.
Re #11419 Bart: info o tom, co dnes jezdí, je v dispečerském fóru
Re #11423 Bart: o likvidaci trolejbusů rozhodli městskí posl(r)anci