TO CO ROBI BBDS JE TRAPNE AKO MOKRA PONOZKA..AK SA ZRUSIA TROLEJBUSY TAK NEVIEM S CIM CHCU ZABEZPECOVAT MHD..USETRENIE 1 MLD.. CHVILU MOZNO..ALE CO POTOM..UDRZBA BUSOV,NAKUP NOVYCH BUSOV...TO NIECO STOJI..A VRAKOSY B73X SA NEDAJU UDRZIAVAT DONEKONECNA..
Či už ako jediná fyzická osoba (napr. zamestnaná na MsÚ) alebo ako samostatný subjekt...
Papyr
http://doprava.host.sk/trolejbb.rtf
http://doprava.host.sk/trolejbb.pdf
Povolujem Vam vsetkym pred publikaciou tohto textu na poslanec.sk text doplnit a pripadne opravit, ak su tam nejake chyby.
Zaroven povolujem jeho publikaciu na poslanec.sk.