Reakcia na: inca #10993:
Ahoj INCA!Prosim Teba, ako aj ostatnych, aby ste taketo neuveritelne trefne REAKCIE pridavali aj na stranku www.poslanec.sk (nevyzaduje to registraciu ako tu). Tu stranku citaju aj kompetentni!!! Tuto uz PODSTATNE menej (tam sa to pridava priamo na hlavnu plochu)
Spolu s administratorom www.poslanec.sk Vas VSETKYCH vyzyvam, aby ste pridavali reakcie aj na zmienenu stranku (staci predsa CTRL C + V)
Najlepsie do clanku, ktory pribudne dnes, maximalne zajtra OHLADNE NEJASNOSTI PONUKY A VYNARAJUCICH SA ZAVAZNYCH OTAZOK SO SAD ZV
VDAKA!!!
Petik
Co v preklade zrejme znamena zrusenie MHD v Harmanci, Badine, Vlkanovej, Hronseku, Malachove, Molci a Nemciach. Podobne to spravili nedavno na Sliaci.
Tieto linky by teda aj nadalej prevadzkoval Bystrican.
Potom ale nerozumiem tym reciam o integrovanom dopravnom systeme medzi BB a ZV.