Reakcia na: Danny #10925:
Zastreľte toho debila, rozkopte mu prdel, pretože ak niekto vyhlási do TV, že on nahradí t-bus a-busom Euro3 tak, že to bude ekologickejšie, tak je to len a len diletant. Nebola to predtým modrá guma z RD Zv a nekonvertovala na autobusovú vieru, aby mohla terazky šíriť svoje demagógie tam(tu)? Čo to je za magora?
JJ
Ale ak by už boli objednané (teda možno už aj pre zasadnutím MsZ), prikláňam sa k tvojmu: "Niečo mi tu smrdí" ?